Požární poplachové směrnice – vzor ke stažení

121.00  s DPH / 100.00  bez DPH

Nabízíme Vám požární poplachové směrnice – vzor ke stažení.

Směrnice jsou profesionálně připravené. Ušetří Vám tak spoustu času a tím i peněz.

Katalogové číslo: saw_15c01 Kategorie: , Štítky: , ,

Proč využít požární poplachové směrnice – vzor ke stažení

Pokud provozujete činnosti se zvýšeným nebo vysokým požárním nebezpečím, pak vám vzniká zákonná povinnost vypracovat dokumentaci požární ochrany, jejíž součástí jsou právě i požární poplachové směrnice. jaké činnosti provozujete, musí vyplynout z dokumentace o začlenění. Podmínky pro začlenění jsou uvedeny zejména v § 4, zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, v účinném znění.

Požární poplachové směrnice vymezují činnosti zaměstnanců, popřípadě dalších osob při vzniku požáru.

Pokud pro Vás povinnost zpracovat požární poplachové směrnice neplatí, musíte alespoň zveřejnit číslo tísňového volání. I toto může být vhodné udělat právě prostřednictvím požárních směrnic.

Zakoupením našeho vzoru získáte profesionálně předpřipravené požární poplachové směrnice, které pro vás již nebude náročné upravit na své místní podmínky. Tím ušetříte jak čas, tak i peníze. S požárními poplachovými směrnicemi by měli být seznámeni nejen všichni zaměstnanci v objektu, ale i všechny ostatní osoby, které do objektu vstupují.

Nezapomeňte, že požární poplachové směrnice musejí být zveřejněny tak, aby byly dobře viditelné a trvale přístupné pro všechny osoby vyskytující se v místě provozované činnosti.

Správnost a úplnost požárních poplachových směrnic se ověřuje formou cvičného požárního poplachu, o kterém je nutno pořídit doklad (záznam).

 

Co vzorové požární poplachové směrnice obsahují?

Naše požární poplachové směrnice – vzor ke stažení, obsahuje vše, co je vyžadováno právními předpisy. To znamená zejména postup osoby, která zpozoruje požár, způsob a místo ohlášení požáru, způsob vyhlášení požárního poplachu, postup osoby při vyhlášení požárního poplachu a v neposlední řadě telefonní číslo ohlašovny požárů, tísňových linek, pohotovostních a havarijních služeb.

Požární poplachové směrnice jsou dokumentací požární ochrany a tak samozřejmě obsahují i povinné obecné náležitosti této dokumentace.

Vzorové požární směrnice jsou plně vyplněny a dá se říct, připraveny k okamžitému použití. Samozřejmě je nutno doplnit nebo upřesnit některé požadavky. Např. způsob vyhlášení požárního poplachu (Pouze volání hoří? Tlačítkové hlásiče požáru? EPS? Jiné způsoby?) nebo doplnit konkrétní telefonní čísla.

 

 

Autor

Typ produktu

,

Formát

Náročnost

Podmínky

K předpisu

,

Určeno pro

, , ,

Počet stran

Upravitelnost

Informace o obchodníkovi

  • Název obchodu: SAW
  • Vendor: Vít Hofman
  • Address:
  • 5.00 5.00 rating from 35 reviews

Mohlo by se Vám líbit…

Share This
Scroll to Top