Vzor požární knihy pro snadné vedení

199.00  s DPH / 164.46  bez DPH

Využijte náš moderní a strukturovaný vzor požární knihy ke stažení.

Získejte díky ní ucelený přehled o tom, co vše je nutno z hlediska požární ochrany evidovat.

Katalogové číslo: saw_15h01 Kategorie: , , , Štítky: ,

Komu je vzor požární knihy pro snadné vedení určen?

Vzor požární knihy pro snadné vedení je určen každému provozovateli činností. Tedy všem právnickým a fyzickým podnikajícím osobám.

Protože defakto každý podnikatel musí dle zákona o požární ochraně provádět preventivní požární prohlídky, kontrolu dokumentace požární ochrany, revize technických zařízení a kontroly provozuschopnosti požárně bezpečnostních opatření a věcných prostředků požární ochrany. No a právě tyto činnosti a ještě některé další, je nutno evidovat v požární knize.

Záznamy o preventivních činnostech do požární knihy jsou velmi důležitou součástí prevence požární ochrany a požární kniha a způsob jejího vedení je prověřován při každé kontrole státního požárního dozoru. Usnadněte s našim vzorem práci jak sobě, tak osobám, které budou záznamy evidovat.

 

Proč využít náš vzor požární knihy?

Vzor je moderní a přizpůsobený dnešním potřebám. Vzor požární knihy je dělen do jednotlivých částí a kapitol. Každá část je věnována samostatné oblasti požární ochrany, kterou je nutno v knize evidovat. Vy tak získáte ucelený přehled, co vše je nutno z hlediska požární ochrany plnit a nic Vám neunikne.

Navíc takto vedená požární kniha se stává zcela přehlednou.

K vzoru požární knihy si navíc můžete zakoupit a stáhnout i níže uvedené vzory záznamů do ní:

 

Proč si nekoupit požární knihu v papírnictví?

Požární knihy v papírnictví nejsou příliš vhodné. Jejich struktura ne zcela respektuje požadavky vyhlášky o požární prevenci. Tato vyhláška přesně stanoví, jaké náležitosti má mít např. záznam o preventivní požární prohlídce, ale požární knihy v papírnictví na to vůbec nereagují.

Navíc nejsou nijak strukturované. Neobsahují nějaký ucelený přehled vašich povinností a toho, co je potřeba v nich evidovat.

No a v neposlední řadě, naši požární knihu si můžete vytisknout v libovolném počtu. Za velmi příznivou cenu tak můžete mít knihu pro libovolný počet objektů. A pokud vám někdy dojdou listy? Nevadí, dotisknete si nové, dle potřeby. Ve finále tedy, přestože prvotní investice je o malinko vyšší, než za papírovou knihu, se naše vzorová kniha vyplatí i finančně. A navíc Vám odpadnou i cesty do papírnictví.

Autor

Typ produktu

Formát

Náročnost

Podmínky

K předpisu

,

Určeno pro

, , , , ,

Počet stran

Upravitelnost

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Vzor požární knihy pro snadné vedení”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Informace o obchodníkovi

  • Název obchodu: SAW
  • Vendor: Vít Hofman
  • Address:
  • 5.00 5.00 rating from 35 reviews

Mohlo by se Vám líbit…

Share This
Scroll to Top