SAWAPP - moderní cloudová aplikace ke správě BOZP

 

 

Vzor záznamu přezkoušení BOZP (testu)

149  s DPH

Ověřte znalosti školených zkušebním testem. Proveďte záznam odpovědí prokazatelnou a jednoznačnou formou.

Využijte vzor záznamu přezkoušení BOZP (testu).

Počet zakoupených produktů Sleva
1 - 2 0%
3 - 5 15%
6 - 8 20%
8 - 10 25%
11 - 15 30%
16 - 999 40%
  Otázky a odpovědi
Katalogové číslo: saw_07c01 Kategorie: , Štítky: ,
 

Popis

Komu je vzor záznamu přezkoušení BOZP (testu) určen?

Vzor záznamu přezkoušení BOZP (testu) využije každý zaměstnavatel, který provádí ověření znalostí školených zaměstnanců formou zkušebního testu.

Nezapomínejte na to, že Zákoník práce ukládá povinnost nejen zajistit a provádět školení zaměstnanců, ale rovněž také provádět ověřování znalostí.

Forma ověření znalostí přitom záleží čistě na zaměstnavateli. Může jít o ústní přezkoušení, pohovor nebo právě zkušební test. Z praktického hlediska se zkušební test jeví jako ideální řešení. Je poměrně snadný na přípravu, školení si díky němu zopakují nejvýznamnější témata a hlavně, ověření znalostí zkušebním testem je snadné vyhodnotit a zpětně prokázat.

Naproti tomu např. ústní přezkoušení je problém. Musíte zejména stanovit metodiku přezkoušení. Tj. jaké otázky budete pokládat, jak budete vyhodnocovat odpovědi. Navíc byste měli zaznamenávat, jak školení odpovídali. Vše je navíc organizačně i časově poměrně náročné.

 

K čemu tedy vzor záznamu přezkoušení BOZP (testu) slouží?

Vzor záznamu přezkoušení BOZP (testu) slouží k záznamu odpovědí na otázky zkušebního testu školených zaměstnanců. Můžete tak bez problémů zkušební test např. promítat na plátno a školeným dát každému po jednom formuláři záznamu.

 

Co vše vzor záznamu přezkoušení BOZP (testu) obsahuje?

Náš vzor záznamu přezkoušení BOZP (testu) obsahuje základní identifikační údaje o školeném, školení a zkušebním testu, dále pak univerzální část pro záznam odpovědí (až 30 otázek) a v neposlední řadě vhodně formulované prohlášení testovaného zaměstnance, kterým stvrdí nejen provedení přezkoušení, ale vůbec celého školení. Prohlášení je profesionálně připraveno a zaměstnanec se tak nemůže zpětně vymlouvat, že něčemu nerozuměl nebo něco nepochopil.

Pro zaměstnavatele je velmi důležité, dokázat přezkoušení znalostí školených zaměstnanců zpětně prokázat. A to zejména v případě vzniku pracovních úrazů.

S využitím našeho vzorového záznamu to nebude žádný problém.

 

Jaký pro přezkoušení využít test?

Právními předpisy není stanovena podoba ani forma testu. Ideální je zvolit dostatečný počet otázek, aby pokryly všechny podstatné části BOZP. Otázky je vhodné pokládat jednoznačně. V případě možností se vyvarovat zbytečným chytákům a slovíčkaření. Zcela postačí tři možnosti odpovědí. Můžete také využít naše vzorové testy BOZP ke stažení.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Vzor záznamu přezkoušení BOZP (testu)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejsou žádné další nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.