SAWAPP - moderní cloudová aplikace ke správě BOZP

 

 

Vzorový zkušební test BOZP (administrativa)

149  s DPH

Zákoník práce vám nařizuje provádět ověření znalostí zaměstnanců.

Využijte k tomu náš profesionálně připravený vzorový zkušební test BOZP (administrativa).

Počet zakoupených produktů Sleva
1 - 2 0%
3 - 5 15%
6 - 8 20%
8 - 10 25%
11 - 15 30%
16 - 999 40%
  Otázky a odpovědi
Katalogové číslo: saw_07d02.1 Kategorie: , Štítky: ,
 

Popis

Komu je vzorový zkušební test BOZP (administrativa) určen?

Vzorový zkušební test BOZP (administrativa) využijí všichni zaměstnavatelé, kteří zaměstnávají své zaměstnance administrativními pracemi. Zkušební test se může hodit jak přímo zaměstnavatelům, tak i vedoucím zaměstnancům nebo odborně způsobilým osobám, které provádějí školení o právních a ostatních předpisech k zajištění BOZP.

 

K čemu vzorový test slouží?

Zákoník práce požaduje, aby znalosti školených zaměstnanců byly ověřeny. Forma ověření znalostí je na zaměstnavateli. Ale právě ověřování znalostí zkušebním testem může být nejefektivnější. Je snadné na provedení a je velmi snadno prokazatelné. Naproti tomu např. u ústního ověření znalostí je potřeba vypracovat metodiku. Stanovit, jaké otázky budou pokládány. Jak budou odpovědi vyhodnocovány. Je nutno zaznamenávat, jak zkoušený odpovídal. To je velmi komplikované a náročné a pokud nezaměstnáváte učitele, je pro vás mnohem snadnější držet se zkušebního testu.

 

Co vše vzorový zkušební test BOZP (administrativa) obsahuje?

Vzorový zkušební test BOZP (administrativa) obsahuje 25 otázek v celkem pěti blocích tak, aby tematicky pokryl vše podstatné.

První část je věnována obecně závazné BOZP. Druhá část se věnuje BOZP ve vztahu k administrativním pracím. Třetí část je zaměřena na elektrická zařízení, čtvrtá na požární ochranu a konečně poslední, pátá část, se týká problematiky poskytování první pomoci.

Samozřejmostí je, že vzorový test obsahuje i správné odpovědi. Ty jsou v testu vyznačeny zelenou barvou.

 

Proč využít náš vzor testu a nestáhnout si na internetu jiné testy zdarma?

Právě proto, že vzorový test je připraven profesionály. Otázky jsou voleny tak, aby pokryly všechny podstatné oblasti bezpečnosti, které se vztahují k práci administrativního pracovníka. V testu nejsou žádné zbytečné otázky. Absolvováním testu si zaměstnanec prohloubí své znalosti v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a test se tak bude pro něj přínosem.

 

Jak provést záznam odpovědí testu?

Možností je několik. Ideální cestou je využít našeho vzorového formuláře o absolvování zkušebního testu, který rovněž nabízíme ke stažení.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Vzorový zkušební test BOZP (administrativa)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejsou žádné další nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.