Vzory dokumentů pro pracovní úrazy [balíček]

399.00  s DPH / 329.75  bez DPH

Buďte připraveni na vzniklý pracovní úraz. Neponechte nic náhodě.

Využijte náš cenově zvýhodněný balíček: Vzory dokumentů pro pracovní úrazy [balíček]

Katalogové číslo: saw_14B Kategorie: , , Štítek:
 

Popis

Vzory dokumentů pro pracovní úrazy [balíček] – proč si balíček stáhnout?

Vzory dokumentů pro pracovní úrazy [balíček] je soubor dokumentů potřebný pro administrativní zvládnutí vzniklého pracovního úrazu.

Pokud se vašemu zaměstnanci pracovní úraz již stal, přesně tyto dokumenty nyní budete potřebovat.

A pokud “zatím” k žádnému úraz nedošlo, doufejme, že to tak i zůstane. Ale být připraven je lepší, než být zaskočen.

Díky vzorovým dokumentům BOZP obsaženým v balíčku, budete schopni každý úraz nejen řádně evidovat, ale také ohlásit a splnit svou zákonnou povinnost na zaslání podkladů stanoveným orgánům a institucím.

Nezapomeňte na to, že povinnosti ve vztahu k pracovním úrazům jsou velmi striktní a je nutno dodržet jak formální náležitosti (obsah a vzhled jednotlivých dokumentů), tak i náležitosti časové. Vše vyplývá ze zákoníku práce.

 

Jaké dokumenty jsou v balíčku obsaženy?

Balíček obsahuje:

 1. knihu úrazů
  • v knize je nutno evidovat každý vzniklý úraz a to bezodkladně po jeho vzniku a oznámení zaměstnancem (zjištění zaměstnavatelem);
 2. záznam o úrazu
  • vyhotovuje se v případě pracovních úrazů, u nichž došlo k pracovní neschopnosti delší než 3 kalendářní dny;
 3. záznam o úrazu – hlášení změn
  • vyhotovuje se v případě, kdy byl záznam o úrazu odeslán na stanovené orgány a instituce a v tomto záznamu došlo ke změnám. Touto změnou je např. informace o datu ukončení pracovní neschopnosti. Dá se tedy říct, že se záznam o úrazu – hlášení změn, vyhotovuje téměř u všech úrazů, u nichž se vyhotovuje záznam o úrazu;
 4. doklad o předání záznamů zaměstnanci
  • záznam o úrazu a záznam o úrazu – hlášení změn, musí zaměstnavatel předat zaměstnanci. A následně toto předání pro své dobro i kdykoliv prokázat. A právě k tomu slouží náš vzorový doklad;
 5. záznam z jednání odškodňovací komise
  • u většiny úrazů je ideální, prokazatelně, písemně, stanovit míru zavinění zaměstnavatele a zaměstnance. A o tomto pořídit záznam. Tuto práci si značně usnadníte využitím našeho vzorového záznamu z jednání odškodňovací komise.

Všechny dokumenty můžete v našem e-shopu zakoupit také jednotlivě. Díky kompletnímu balíčku však získáte zvýhodněnou cenu.

 

Získejte profesionální řešení pro zvládání pracovních úrazů

Díky souboru našich vzorových dokumentů BOZP pro řešení pracovních úrazů, obsažených v balíčku, budete schopni samostatně a efektivně zvládnout každý pracovní úraz. Dokumenty jsou připraveny profesionálně tak, aby odpovídaly požadavkům právních předpisů, byly přehledné a jsou vhodně graficky uspořádané a formátované, aby jejich použití bylo snadné.

Mějte vše v jednom připraveno, po ruce. Neztrácejte čas vymýšlením, již vymyšleného. Nespoléhejte na vzory zdarma, které jsou často neaktuální či neodpovídají právním předpisům.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Vzory dokumentů pro pracovní úrazy [balíček]”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *