SAWAPP - moderní cloudová aplikace ke správě BOZP

 

 

Bezpečnost práce v kuchyních – bezpečnostní plakát

363  s DPH

Formou bezpečnostního plakátu dáte všem osobám, které se vyskytují ve vašich profesionálních kuchyních a na pracovištích obdobného charakteru jasně najevo, jakým rizikům jsou zde vystaveny a jak se mají proti těmto rizikům bránit!

Plakát je také skvělým podkladem pro vstupní školení nových zaměstnanců, včetně např. brigádníků nebo žáků na praxi.

Počet zakoupených produktů Sleva
1 - 2 0%
3 - 5 15%
6 - 8 20%
8 - 10 25%
11 - 15 30%
16 - 999 40%
  Otázky a odpovědi
 

Popis

Jedná se o bezpečnostní plakát, který je určený k vyvěšený přímo na pracoviště vaší profesionální kuchyně nebo související pracoviště, aby byl trvalou připomínkou pro všechny zde se vyskytující osoby, jakým rizikům jsou vystaveny a jaká opatření musejí respektovat.

Komu je bezpečnostní plakát určený?

Tento bezpečnostní plakát je určený všem provozovatelům profesionálních kuchyní a jiných, obdobných gastro provozů, jako restaurace nebo nejrůznější bistra, závodní jídelny apod.

Co bezpečnostní plakát obsahuje?

Bezpečnostní plakát obsahuje seznam nejvýznamnějších rizik, kterým mohou být osoby v kuchyních vystaveny a dále seznam základních bezpečnostních opatření, která mají za cíl omezit negativní působení těchto rizik. Plakát dále obsahuje přehled nejvýznamnějších osobních ochranných pracovních prostředků, které je nutné v kuchyních používat.

Informace jsou profesionálně připravené, dostatečně podrobné, ale současně dostatečně stručné, aby jim snadno porozuměly všechny relevantní osoby.

Proč na pracovišti bezpečnostní plakát zveřejnit?

Jde o další důležitý krok k prevenci rizik. Jde o posílení kultury BOZP ve vaší organizaci a jasný signál vůči vašim zaměstnancům, že vám na jejich zdraví záleží. Bezpečnostní plakát se stane trvalou součástí vašeho pracoviště a trvalou připomínkou všem zaměstnancům, že i v kuchyních jsou rizika, proti kterým je třeba se bránit! Udělejte pro bezpečnost maximum!

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Bezpečnost práce v kuchyních – bezpečnostní plakát“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejsou žádné další nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.