SAWAPP - moderní cloudová aplikace ke správě BOZP

 

 

Vzor prezenční listiny školení bezpečnosti práce

149  s DPH

Plánujete provádět školení BOZP? Pak nezapomeňte na jeho řádnou dokumentaci.

Využijte k tomu náš profesionální vzor prezenční listiny školení bezpečnosti práce ke stažení.

Počet zakoupených produktů Sleva
1 - 2 0%
3 - 5 15%
6 - 8 20%
8 - 10 25%
11 - 15 30%
16 - 999 40%
  Otázky a odpovědi
 

Popis

Komu je vzor prezenční listiny školení bezpečnosti práce určen?

Vzor prezenční listiny školení bezpečnosti práce je určen každému zaměstnavateli. Protože každý zaměstnavatel je dle Zákoníku práce povinen provádět školení o právních a ostatních předpisech k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. A prezenční listina slouží právě k dokumentaci takového školení.

Povinnosti školit se skutečně nevyhne žádný zaměstnavatel.

Nehraje přitom roli, zda zaměstnává jen administrativní pracovníky nebo pracovníky ve službách, jak se často někteří zaměstnavatelé domnívají – školit musí opravdu každý a to dokonce i “brigádníky”, tedy zaměstnance pracující na základě dohody o provedení práce nebo dohody o pracovní činnosti.

 

Proč využít náš vzor prezenční listiny školení bezpečnosti práce?

Protože prezenční listina je vytvořena profesionály a pomocí ní dokladované školení již prošlo řadou státních kontrol, bez jakýchkoliv komplikací.

Prezenční listina obsahuje vše, co je potřeba. Kromě záznamu jednotlivých zaměstnanců a jejich identifikačních údajů, je to zejména vhodně formulované prohlášení. Toto prohlášení každý školení zaměstnanec potvrdí svým podpisem. Prohlášení je formulováno tak, aby zaměstnanec dobře věděl, co podepisuje a aby potvrdil vše, co je pro zaměstnavatele důležité. Nevzniká tak prostor pro zbytečné spekulace, co vlastně zaměstnanec svým podpisem na prezenční listině potvrdil. A věřte, že před případným soudem může hrát velkou roli každé slovo. Vše je navíc graficky navrženo tak, aby vyplnění bylo nejen snadné, ale zejména, aby právě i grafický design pomáhal s orientací zaměstnance v tom, co vlastně podepisuje.

 

Pro jaké školení je možno vzor prezenční listiny využít?

Náš vzor prezenční listiny školení bezpečnosti práce můžete využít pro záznam prakticky jakéhokoliv školení bezpečnosti. Ať už jde o obecně závazné předpisy, předpisy pro řidiče firemních vozidel, předpisy pro práce ve výškách či elektrikáře, prezenční listina zvládne vše. Obsahuje totiž pole, ve kterých identifikujete osnovu školení, dle které bude školení probíhat.

Zakoupením našeho vzoru prezenční listiny školení bezpečnosti práce, tak získáte velmi univerzální dokument, který využijete při každém pořádaném bezpečnostním školení.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Vzor prezenční listiny školení bezpečnosti práce“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejsou žádné další nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.